MÖBLER / Soffor / Soffa 5511371
nr 551 1371
Soffa
1890-tal, längd: 170
Kondition: Normalt bruksslitage
Utrop:
100 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 10 november 2008
kl 17:21:50
400 kr
500 kr
700 kr
900 kr
1.000 kr